top of page

Kapela vystupuje v následujícím složení

Lucie Víšková

zpěv

Lucie Víšková (roz. Zemanová) - je absolventkou Pražské konzervatoře (pop zpěv) a Univerzity Karlovy (mediální studia). Má vlastní hudební projekt Jazz Cakes. V roce 2017 začala spolupracovat s Big Bandem Ústřední hudby AČR a zúčastnila se jazzového festivalu v Turecku jako sólistka big bandu Ankara Kent Orchestra. Dále spolupracuje nebo spolupracovala například s Jakubem Smolíkem či Vladimírem Hronem a s různými orchestry a big bandy (Big Band Karlovy Vary, Back Side Big Band, J.J.Jazzmen, cimbálová muzika Studánka Praha,...). Nahrávala také písně do filmu Monster High. V roce 2012 byla hostem Big Bandu Českého rozhlasu pod vedením Václava Kozla a o rok později již vystupovala jako sólistka na Vánočním turné s Orchestrem Václava Hybše. Hrála také v divadle Semafor ve hře Sekta. Učí na ZUŠ Antonína Dvořáka v Karlových Varech obor pop zpěv a klavír.

Jakub Urban

piano, keyboards

vystudoval klavír a jazzovou interpretaci na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Pedagogicky působí na Pražské konzervatoři. Je stálým členem Orchestru Karla Vlacha, doprovodným klavíristou Marie Rottrové, pohybuje se na české muzikálové scéně jako korepetitor, člen orchestrů a dirigent ( Rocky, Mamma Mia, Ať žijí duchové ). Úzce spolupracuje s Národním divadlem v Praze, divadlem Na zábradlí a divadlem F. X. Šaldy v Liberci. je též autorem vlastních jazzových kompozic.

Jakub Antl

kontrabas

vystudoval kontrabas a baskytaru na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Dále je absolventem kontrabasu na Jazzové VOŠ v Praze u Jaromíra Honzáka. Během jeho působení na hudební scéně spolupracoval s mnoha kapelami a interprety: Nightwork, Dan Landa, Slza, Ondřej Kabrna Trio, Boris Carloff band, Urban Trio, Václav Noid Bárta, Stroy, Peter Ariston, Iva Fruhlingová, Inflagranti, ICF worship band, Tereza Kerndlová, Markéta Poulíčková a další... Můžete ho slyšet i jako session hráče v pražském klubu JazzRepublic. Působí i jako lektor hudby (baskytara, kontrabas, kytara) na pražských ZUŠ a Thomas International School of Music & Dance.

Ondřej Sluka

bicí

vystudoval bicí nástroje na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Mimo svou aktivní hudební činnost se věnuje výuce hry na bicí nástroje. V průběhu jeho působení na české hudební scéně spolupracoval nebo aktivně spolupracuje s : Tonya Graves, Adam Mišík, Jan Smigmator & Swinging Q, Nightwork, Dasha, Urban Trio, Radka Fišarová, Robert Rovina Group, Hot Line, Inflagranti a další. V jazz klubech působí jako session hráč. Je firemním hráčem značky Mapex.

Lada Soukupová

zpěv

vystudovala sólový zpěv na Institutu pro umělecká studia Ostravské univerzity. V Hudebním divadle Karlín nastudovala mnoho muzikálových, ale i pár operetních kusů.

Působila též v muzikálech Mamma Mia, Ať žijí duchové, Rocky, či Tarzan, uváděný v divadle Hybernie.

Je sólistkou Orchestru Karla Vlacha, působí i jako vokalistka Heleny Vondráčkové nebo Marie Rottrové.

Je členkou vokální skupiny Kris Kros a capella.

Má vlastní projekt Live Magic Trio, který je zaměřen na akustické provedení písní skupiny Queen.

bottom of page